Produkte > EPCOS > B82422A3331K100
B82422A3331K100
B82422A3331K100 EPCOS
b82422a_100.pdf
Hersteller: EPCOS
Inductor RF Molded Wirewound 0.33uH 10% 1MHz 22Q-Factor Ceramic 0.2A 1.3Ohm DCR 1210 Automotive AEC-Q200 T/R
auf Bestellung 4000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B82422A3331K100 EPCOS
Description: FIXED IND 330NH 200MA 1.3 OHM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Package / Case: 2-SMD, J-Lead, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 1.3Ohm Max, Q @ Freq: 22 @ 30MHz, Frequency - Self Resonant: 580MHz, Ratings: AEC-Q200, Material - Core: Ceramic, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 1210 (3225 Metric), Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm), Part Status: Active, Inductance: 330 nH, Current Rating (Amps): 200 mA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B82422A3331K100 B82422A3331K100 Hersteller : EPCOS b82422a_100.pdf Inductor RF Molded Wirewound 0.33uH 10% 1MHz 22Q-Factor Ceramic 0.2A 1.3Ohm DCR 1210 Automotive AEC-Q200 T/R
auf Bestellung 4000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4000
B82422A3331K100 B82422A3331K100 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics b82422a_100.pdf Description: FIXED IND 330NH 200MA 1.3 OHM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Package / Case: 2-SMD, J-Lead
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 1.3Ohm Max
Q @ Freq: 22 @ 30MHz
Frequency - Self Resonant: 580MHz
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Ceramic
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 1210 (3225 Metric)
Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm)
Part Status: Active
Inductance: 330 nH
Current Rating (Amps): 200 mA
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Package / Case: 2-SMD, J-Lead
Type: Drum Core, Wirewound
Q @ Freq: 22 @ 30MHz
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Ceramic
Part Status: Active
Inductance: 330 nH
Current Rating (Amps): 200 mA
Mindestbestellmenge: 32
B82422A3331K100 B82422A3331K100 Hersteller : TDK b82422a_100.pdf RF Inductors - SMD 330nH 200mA 10% 1210 SMD, AEC-Q200
Mindestbestellmenge: 5
B82422-A3331-K100
Produkt ist nicht verfügbar
B82422A3331K100 Hersteller : Epcos/TDK b82422a_100.pdf Дросель SMD дротяний, L = 330 нГн, Idc, А = 0,2, Точн, % = 10, Q = 22 @ 30 МГц, Rdc, мОм = 1 300, SRF, МГц = 580, Габ. розм, мм = 3,2 х 2,5 х 2,1, Конфіг. = 1210, Тексп, °С = -55...+125, Екранування = Ні, Тип осердя = Керамічне,... Група товару: Індуктивн
Anzahl je Verpackung: 2000 Stücke
Produkt ist nicht verfügbar
B82422A3331K100 Hersteller : TDK b82422a_100.pdf Category: Inductors
Description: Inductor: ferrite; SMD; 1210; 0.33uH; 200mA; R: 1.3Ω; ±10%; -55÷145°C
Type of inductor: ferrite
Mounting: SMD
Case - inch: 1210
Case - mm: 3225
Inductance: 0.33µH
Operating current: 0.2A
Resistance: 1.3Ω
Tolerance: ±10%
Resonant frequency: 580MHz
Body dimensions: 3.2x2.5x2mm
Q factor: 22
Conform to the norm: AEC-Q200
Operating temperature: -55...145°C