Produkte > TDK ELECTRONICS > B82422A3681K100
B82422A3681K100
B82422A3681K100 TDK ELECTRONICS
b82422a_100.pdf
Hersteller: TDK ELECTRONICS
Inductor RF Molded Wirewound 0.68uH 10% 1MHz 22Q-Factor Ceramic 0.145A 2.4Ohm DCR 1210 Automotive AEC-Q200 T/R
auf Bestellung 2000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B82422A3681K100 TDK ELECTRONICS
Description: FIXED IND 680NH 145MA 2.4OHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Package / Case: 2-SMD, J-Lead, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 2.4Ohm Max, Q @ Freq: 22 @ 30MHz, Frequency - Self Resonant: 280MHz, Ratings: AEC-Q200, Material - Core: Ceramic, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 1210 (3225 Metric), Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm), Part Status: Active, Inductance: 680 nH, Current Rating (Amps): 145 mA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B82422A3681K100 B82422A3681K100 Hersteller : TDK ELECTRONICS b82422a_100.pdf Inductor RF Molded Wirewound 0.68uH 10% 1MHz 22Q-Factor Ceramic 0.145A 2.4Ohm DCR 1210 Automotive AEC-Q200 T/R
auf Bestellung 2000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2000
B82422A3681K100 B82422A3681K100 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics b82422a_100.pdf Description: FIXED IND 680NH 145MA 2.4OHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Package / Case: 2-SMD, J-Lead
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 2.4Ohm Max
Q @ Freq: 22 @ 30MHz
Frequency - Self Resonant: 280MHz
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Ceramic
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 1210 (3225 Metric)
Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm)
Part Status: Active
Inductance: 680 nH
Current Rating (Amps): 145 mA
B82422A3681K100 B82422A3681K100 Hersteller : EPCOS / TDK b82422a_100.pdf RF Inductors - SMD 680nH 145mA 10% 1210 SMD, AEC-Q200
Mindestbestellmenge: 6
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Package / Case: 2-SMD, J-Lead
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Q @ Freq: 22 @ 30MHz
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Ceramic
Part Status: Active
Inductance: 680 nH
Current Rating (Amps): 145 mA
Mindestbestellmenge: 30
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
B82422A3681K100 Hersteller : Epcos/TDK b82422a_100.pdf Дросель SMD дротяний, L = 680 нГн, Idc, А = 0,145, Точн, % = 10, Q = 22 @ 30 МГц, Rdc, мОм = 2 400, SRF, МГц = 280, Габ. розм, мм = 3,2 х 2,5 х 2,1, Конфіг. = 1210, Екранування = Ні, Тип осердя = Керамічне,... Група товару: Індуктивності Корпус: 1210 Од.