Produkte > EPCOS > B82422H1332K000
B82422H1332K000
B82422H1332K000 EPCOS
b82422h.pdf
Hersteller: EPCOS
Inductor Power Chip Molded Wirewound 3.3uH 10% 2.52MHz 10Q-Factor Ferrite 0.77A 0.18Ohm DCR 1210 T/R Automotive AEC-Q200
auf Bestellung 16000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B82422H1332K000 EPCOS
Description: FIXED IND 3.3UH 770MA 180 MOHM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Package / Case: 2-SMD, J-Lead, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, DC Resistance (DCR): 180mOhm Max, Q @ Freq: 10 @ 2.52MHz, Frequency - Self Resonant: 70MHz, Ratings: AEC-Q200, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 7.96 MHz, Supplier Device Package: 1210 (3225 Metric), Height - Seated (Max): 0.094" (2.40mm), Inductance: 3.3 µH, Current Rating (Amps): 770 mA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B82422H1332K000 B82422H1332K000 Hersteller : EPCOS b82422h.pdf Inductor Power Chip Molded Wirewound 3.3uH 10% 2.52MHz 10Q-Factor Ferrite 0.77A 0.18Ohm DCR 1210 T/R Automotive AEC-Q200
auf Bestellung 16000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4000
B82422H1332K000 B82422H1332K000 Hersteller : TDK b82422h.pdf Description: FIXED IND 3.3UH 770MA 180 MOHM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Package / Case: 2-SMD, J-Lead
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
DC Resistance (DCR): 180mOhm Max
Q @ Freq: 10 @ 2.52MHz
Frequency - Self Resonant: 70MHz
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 7.96 MHz
Supplier Device Package: 1210 (3225 Metric)
Height - Seated (Max): 0.094" (2.40mm)
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 770 mA
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Package / Case: 2-SMD, J-Lead
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Q @ Freq: 10 @ 2.52MHz
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Ferrite
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 770 mA
Mindestbestellmenge: 25
B82422H1332K000 B82422H1332K000 Hersteller : EPCOS / TDK b82422h.pdf RF Inductors - SMD 3.3uH 770mA 10% 3.2x2.5mm SMD
Mindestbestellmenge: 4
B82422H1332K000 Hersteller : Epcos/TDK b82422a_100.pdf Дросель SMD дротяний, L = 3,3 мкГн, Розм = 3,2 х 2,5 х 2,4 мм, Точн., % = 10, Ic = 770 мА, Q = 10 @ 2,52 МГц, Rdc, мОм = 180, SRF, МГц = 70, Конфіг. = 1210, Тексп, °C = -55...+150, Екранування = Ні, Тип осердя = Мембранне,... Група товару: Індуктивності К