Produkte > EPCOS/TDK > B82432A1104K000
B82432A1104K000 Epcos/TDK
b82432t.pdf
Hersteller: Epcos/TDK
Дросель SMD дротяний, L = 100 мкГн, Розм = 4,5 х 3,2 х 3,2, Точн., % = 10, Ic = 0,145, Q = 40 @ 2,52 МГц, Rdc, мОм = 4 700, SRF, МГц = 6,5, Тексп, °C = -55...+125, Екранування = Ні, Тип осердя = Феритове,... Група товару: Індуктивності Корпус: 1812 Од. ви
Anzahl je Verpackung: 2500 Stücke
verfügbar 1 Stücke:
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B82432A1104K000 Epcos/TDK
Description: FIXED IND 100UH 145MA 4.7OHM SMD, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, J-Lead, Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 4.7Ohm Max, Q @ Freq: 40 @ 2.52MHz, Frequency - Self Resonant: 6.5MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Supplier Device Package: 1812 (4532 Metric), Height - Seated (Max): 0.126" (3.20mm), Inductance: 100 µH, Current Rating (Amps): 145 mA.
Weitere Produktangebote B82432A1104K000
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B82432A1104K000 B82432A1104K000 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics B82432A_SIMID_Series.pdf Description: FIXED IND 100UH 145MA 4.7OHM SMD
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-SMD, J-Lead
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 4.7Ohm Max
Q @ Freq: 40 @ 2.52MHz
Frequency - Self Resonant: 6.5MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: 1812 (4532 Metric)
Height - Seated (Max): 0.126" (3.20mm)
Inductance: 100 µH
Current Rating (Amps): 145 mA
Produkt ist nicht verfügbar
B82432A1104K000 B82432A1104K000 Hersteller : EPCOS / TDK B82432A_SIMID_Series.pdf RF Inductors - SMD 1812 100 UH 10%