Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B82432T1105K000
B82432T1105K000
B82432T1105K000 EPCOS - TDK Electronics
b82432t.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: FIXED IND 1MH 70MA 30 OHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Package / Case: 2-SMD, J-Lead
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
DC Resistance (DCR): 30Ohm Max
Q @ Freq: 20 @ 252kHz
Frequency - Self Resonant: 2.3MHz
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 252 kHz
Supplier Device Package: 1812 (4532 Metric)
Height - Seated (Max): 0.134" (3.40mm)
Part Status: Active
Inductance: 1 mH
Current Rating (Amps): 70 mA
auf Bestellung 2500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B82432T1105K000 EPCOS - TDK Electronics
Description: FIXED IND 1MH 70MA 30 OHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Package / Case: 2-SMD, J-Lead, Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, DC Resistance (DCR): 30Ohm Max, Q @ Freq: 20 @ 252kHz, Frequency - Self Resonant: 2.3MHz, Ratings: AEC-Q200, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 252 kHz, Supplier Device Package: 1812 (4532 Metric), Height - Seated (Max): 0.134" (3.40mm), Part Status: Active, Inductance: 1 mH, Current Rating (Amps): 70 mA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B82432T1105K000 B82432T1105K000 Hersteller : TDK b82432t.pdf Category: Inductors
Description: Inductor: ferrite; SMD; 1812; 1000uH; 70mA; R: 30Ω; ±10%; -55÷150°C
Type of inductor: ferrite
Mounting: SMD
Inductance: 1mH
Operating current: 70mA
Resistance: 30Ω
Tolerance: ±10%
Resonant frequency: 2.3MHz
Body dimensions: 4.5x3.2x3.2mm
Q factor: 20
Case - mm: 4532
Case - inch: 1812
Conform to the norm: AEC-Q200
Operating temperature: -55...150°C
auf Bestellung 187 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 112
B82432T1105K000 B82432T1105K000 Hersteller : TDK ELECTRONICS b82432t.pdf Inductor General Purpose Molded Wirewound 1000uH 10% 252KHz 20Q-Factor Ferrite 0.07A 30Ohm DCR 1812 T/R Automotive AEC-Q200
auf Bestellung 1920 Stücke:
Mindestbestellmenge: 162
B82432T1105K000 B82432T1105K000 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics b82432t.pdf Description: FIXED IND 1MH 70MA 30 OHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Package / Case: 2-SMD, J-Lead
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
DC Resistance (DCR): 30Ohm Max
Q @ Freq: 20 @ 252kHz
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 1 mH
Current Rating (Amps): 70 mA
Mindestbestellmenge: 17
B82432T1105K000 Hersteller : Epcos/TDK b82432t.pdf Дросель SMD дротяний, L = 1 мГн, Розм = 4,5 x 3,2 x 3,4 мм, Точн., % = 10, Ic = 70 мА, Q = 20, SRF, МГц = 2,3, Конфіг. = 1812, Тексп, °C = -55...+150, Екранування = Ні, Тип осердя = Феритове,... Група товару: Індуктивності Корпус: 1812 Од. вим: шт