Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B82432T1333K000
B82432T1333K000
B82432T1333K000 EPCOS - TDK Electronics
b82432t.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: FIXED IND 33UH 400MA 1.2 OHM SMD
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-SMD, J-Lead
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
DC Resistance (DCR): 1.2Ohm Max
Q @ Freq: 10 @ 2.52MHz
Frequency - Self Resonant: 13MHz
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz
Supplier Device Package: 1812 (4532 Metric)
Height - Seated (Max): 0.134" (3.40mm)
Part Status: Active
Inductance: 33 µH
Current Rating (Amps): 400 mA
auf Bestellung 4950 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B82432T1333K000 EPCOS - TDK Electronics
Description: FIXED IND 33UH 400MA 1.2 OHM SMD, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, J-Lead, Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, DC Resistance (DCR): 1.2Ohm Max, Q @ Freq: 10 @ 2.52MHz, Frequency - Self Resonant: 13MHz, Ratings: AEC-Q200, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz, Supplier Device Package: 1812 (4532 Metric), Height - Seated (Max): 0.134" (3.40mm), Part Status: Active, Inductance: 33 µH, Current Rating (Amps): 400 mA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B82432T1333K000 B82432T1333K000 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics b82432t.pdf Description: FIXED IND 33UH 400MA 1.2 OHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Package / Case: 2-SMD, J-Lead
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Q @ Freq: 10 @ 2.52MHz
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 33 µH
Current Rating (Amps): 400 mA
auf Bestellung 4979 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 13
B82432T1333K000
Produktcode: 35786
zu Favoriten hinzufügen Lieblingsprodukt
b82432t.pdf Verschiedene Bauteile > Verschiedene Bauteile 2
Produkt ist nicht verfügbar
B82432T1333K000 Hersteller : Epcos/TDK b82432t.pdf Дросель SMD дротяний, L = 33 мкГн, Idc, А = 0,4, Точн, % = 10, Q = 10 @ 2.52 МГц, Rdc, мОм = 1 200, SRF, МГц = 13, Габ. розм, мм = 4,5 х 3,2 х 3,4, Конфіг. = 1812, Екранування = Ні, Тип осердя = Феритове,... Група товару: Індуктивності Корпус: 1812 Од. ви