Produkte > TDK > B82462G4222M000
B82462G4222M000
B82462G4222M000 TDK
b82462g4.pdf
Hersteller: TDK
Power Inductors - SMD 2.2uH 2.55A 20% 6x6mmSMD AEC-Q200
auf Bestellung 123 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details B82462G4222M000 TDK
Description: FIXED IND 2.2UH 2.55A 25 MOHM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.248" L x 0.248" W (6.30mm x 6.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, DC Resistance (DCR): 25mOhm Max, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 2.6A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Part Status: Active, Inductance: 2.2 µH, Current Rating (Amps): 2.55 A.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B82462G4222M000 B82462G4222M000 Hersteller : EPCOS / TDK b82462g4.pdf Power Inductors - SMD 2.2uH 2.55A 20% 6x6mmSMD AEC-Q200
auf Bestellung 4055 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
B82462G4222M000
Produktcode: 135708
zu Favoriten hinzufügen Lieblingsprodukt
b82462g4.pdf Verschiedene Bauteile > Other components 3
Produkt ist nicht verfügbar
B82462G4222M000 Hersteller : Epcos/TDK b82462g4.pdf Дросель SMD дротяний, L = 2,2 мкГн, Idc, А = 2,55, Точн, % = 20, Rdc, мОм = 25, Габ. розм, мм = 6,3 х 6,3 х 3,0, Тексп, °С = -55...+150, Екранування = Так, Тип осердя = Феритове,... Група товару: Індуктивності Корпус: 6.3x6.3x3.0mm Од. вим: шт
Anzahl je Verpackung: 2500 Stücke
Produkt ist nicht verfügbar
B82462G4222M000 B82462G4222M000 Hersteller : TDK b82462g4.pdf Description: FIXED IND 2.2UH 2.55A 25 MOHM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.248" L x 0.248" W (6.30mm x 6.30mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
DC Resistance (DCR): 25mOhm Max
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 2.6A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 2.55 A
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Type: Drum Core, Wirewound
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 2.55 A