Produkte > TDK > B82462G4332M000
B82462G4332M000
B82462G4332M000 TDK
b82462g4.pdf
Hersteller: TDK
Description: FIXED IND 3.3UH 2.3A 31 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.248" L x 0.248" W (6.30mm x 6.30mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
DC Resistance (DCR): 31mOhm Max
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 2.1A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 2.3 A
auf Bestellung 5000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B82462G4332M000 TDK
Description: FIXED IND 3.3UH 2.3A 31 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.248" L x 0.248" W (6.30mm x 6.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, DC Resistance (DCR): 31mOhm Max, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 2.1A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Part Status: Active, Inductance: 3.3 µH, Current Rating (Amps): 2.3 A.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B82462G4332M000 B82462G4332M000 Hersteller : TDK b82462g4.pdf Power Inductors - SMD 3.3uH 2.3A 20% 6.3x6.3mm SMD
auf Bestellung 4196 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
B82462G4332M000 B82462G4332M000 Hersteller : TDK b82462g4.pdf Description: FIXED IND 3.3UH 2.3A 31 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Type: Drum Core, Wirewound
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 2.3 A
Mindestbestellmenge: 9
B82462G4332M000 B82462G4332M000 Hersteller : EPCOS / TDK b82462g4.pdf Power Inductors - SMD 3.3uH 2.3A 20% 6.3x6.3mm SMD
Mindestbestellmenge: 2
B82462G4332M000 Hersteller : EPCOS b82462g4.pdf SMD
B82462G4332M000 Hersteller : Epcos/TDK b82462g4.pdf Дросель SMD дротяний, L = 3,3 мкГн, Idc, А = 2,3, Точн, % = 20, Rdc, мОм = 31, Габ. розм, мм = 6,3 х 6,3 х 3,0, Тексп, °С = -55...+150, Екранування = Так, Тип осердя = Феритове,... Група товару: Індуктивності Корпус: 6.3x6.3x3.0mm Од. вим: шт