Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B82471A1104K000
B82471A1104K000
B82471A1104K000 EPCOS - TDK Electronics
b82471a1.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: FIXED IND 100UH 520MA 700MOHM SM
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.240" L x 0.220" W (6.10mm x 5.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
DC Resistance (DCR): 700mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 600mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.193" (4.90mm)
Part Status: Not For New Designs
Inductance: 100 µH
Current Rating (Amps): 520 mA
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B82471A1104K000 EPCOS - TDK Electronics
Description: FIXED IND 100UH 520MA 700MOHM SM, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.240" L x 0.220" W (6.10mm x 5.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, DC Resistance (DCR): 700mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 600mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.193" (4.90mm), Part Status: Not For New Designs, Inductance: 100 µH, Current Rating (Amps): 520 mA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B82471A1104K000 B82471A1104K000 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics b82471a1.pdf Description: FIXED IND 100UH 520MA 700MOHM SM
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Inductance: 100 µH
Current Rating (Amps): 520 mA
auf Bestellung 1975 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 13
B82471A1104K000 Hersteller : EPCOS b82471a1.pdf SMD
B82471A1104K000 Hersteller : Epcos/TDK b82471a1.pdf Дросель SMD дротяний, L = 100 мкГн, Idc, А = 0,52, Точн, % = 10, Rdc, мОм = 700, Габ. розм, мм = 6,1 x 5,6 x 4,9, Екранування = Ні, Тип осердя = Феритове,... Група товару: Індуктивності Корпус: 6.1x5.6x4.9mm Од. вим: шт
Anzahl je Verpackung: 1000 Stücke
Produkt ist nicht verfügbar
B82471A1104K000 B82471A1104K000 Hersteller : EPCOS / TDK b82471a1.pdf Power Inductors - SMD 100uH 0.6A 20 % 5.6x5.6mm SMD