Produkte > EPCOS > B82498B3471J000
B82498B3471J000
B82498B3471J000 EPCOS
56b82498b.pdf
Hersteller: EPCOS
Inductor General Purpose Wirewound 0.47uH 5% 100MHz 35Q-Factor Ceramic 0.115A 2.4Ohm DCR 0805 T/R
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 166
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B82498B3471J000 EPCOS
Description: FIXED IND 470NH 115MA 2.4 OHM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.087" L x 0.055" W (2.20mm x 1.40mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, DC Resistance (DCR): 2.4Ohm Max, Q @ Freq: 35 @ 100MHz, Frequency - Self Resonant: 660MHz, Material - Core: Ceramic, Inductance Frequency - Test: 100 MHz, Supplier Device Package: 0805, Height - Seated (Max): 0.057" (1.45mm), Inductance: 470 nH, Current Rating (Amps): 115 mA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B82498B3471J000 B82498B3471J000 Hersteller : EPCOS 56b82498b.pdf Inductor General Purpose Wirewound 0.47uH 5% 100MHz 35Q-Factor Ceramic 0.115A 2.4Ohm DCR 0805 T/R
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
B82498B3471J000 Hersteller : EPCOS B82498B_Series.pdf SMD
B82498B3471J000 Hersteller : TDK B82498B_Series.pdf Description: FIXED IND 470NH 115MA 2.4 OHM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.087" L x 0.055" W (2.20mm x 1.40mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
DC Resistance (DCR): 2.4Ohm Max
Q @ Freq: 35 @ 100MHz
Frequency - Self Resonant: 660MHz
Material - Core: Ceramic
Inductance Frequency - Test: 100 MHz
Supplier Device Package: 0805
Height - Seated (Max): 0.057" (1.45mm)
Inductance: 470 nH
Current Rating (Amps): 115 mA
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Q @ Freq: 35 @ 100MHz
Material - Core: Ceramic
Supplier Device Package: 0805
Inductance: 470 nH
Current Rating (Amps): 115 mA
Produkt ist nicht verfügbar
B82498B3471J000 Hersteller : EPCOS / TDK B82498B_Series.pdf Common Mode Chokes / Filters SMT-INDUCTOR 0805 470 NH 5%