Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B82498F1122J000
B82498F1122J000
B82498F1122J000 EPCOS - TDK Electronics
b82498f.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: FIXED IND 1.2UH 220MA 650MOHM SM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.091" L x 0.067" W (2.30mm x 1.70mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 650mOhm Max
Q @ Freq: 20 @ 7.96MHz
Frequency - Self Resonant: 420MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 7.96 MHz
Supplier Device Package: 0805 (2012 Metric)
Height - Seated (Max): 0.055" (1.40mm)
Part Status: Active
Inductance: 1.2 µH
Current Rating (Amps): 220 mA
auf Bestellung 1784 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 19
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B82498F1122J000 EPCOS - TDK Electronics
Description: FIXED IND 1.2UH 220MA 650MOHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.091" L x 0.067" W (2.30mm x 1.70mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 650mOhm Max, Q @ Freq: 20 @ 7.96MHz, Frequency - Self Resonant: 420MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 7.96 MHz, Supplier Device Package: 0805 (2012 Metric), Height - Seated (Max): 0.055" (1.40mm), Part Status: Active, Inductance: 1.2 µH, Current Rating (Amps): 220 mA.
Weitere Produktangebote B82498F1122J000
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B82498F1122J000 Hersteller : Epcos/TDK B82498F1102J.pdf Дросель SMD дротяний, L = 1,2 мкГн, Розм = 2,3 х 1,7 х 1,4 мм, Точн., % = 5, Ic = 0,22, Q = 20 @ 7,96 МГц, Rdc, мОм = 650, SRF, МГц = 420, Тексп, °C = -55...+125,... Група товару: Індуктивності Корпус: 0805 Од. вим: шт
Anzahl je Verpackung: 3000 Stücke
verfügbar 1 Stücke:
B82498F1122J000 B82498F1122J000 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics b82498f.pdf Description: FIXED IND 1.2UH 220MA 650MOHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: Nonstandard
Type: Drum Core, Wirewound
Q @ Freq: 20 @ 7.96MHz
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 1.2 µH
Current Rating (Amps): 220 mA