Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B82498F3181J001
B82498F3181J001
B82498F3181J001 EPCOS - TDK Electronics
b82498f3.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: FIXED IND 180NH 340MA 530MOHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.091" L x 0.067" W (2.30mm x 1.70mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 530mOhm Max
Q @ Freq: 45 @ 250MHz
Frequency - Self Resonant: 1.05GHz
Material - Core: Ceramic
Inductance Frequency - Test: 100 MHz
Supplier Device Package: 0805 (2012 Metric)
Height - Seated (Max): 0.055" (1.40mm)
Part Status: Active
Inductance: 180 nH
Current Rating (Amps): 340 mA
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B82498F3181J001 EPCOS - TDK Electronics
Description: FIXED IND 180NH 340MA 530MOHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.091" L x 0.067" W (2.30mm x 1.70mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 530mOhm Max, Q @ Freq: 45 @ 250MHz, Frequency - Self Resonant: 1.05GHz, Material - Core: Ceramic, Inductance Frequency - Test: 100 MHz, Supplier Device Package: 0805 (2012 Metric), Height - Seated (Max): 0.055" (1.40mm), Part Status: Active, Inductance: 180 nH, Current Rating (Amps): 340 mA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 3650 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
Mindestbestellmenge: 5
B82498F3181J001 B82498F3181J001 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics b82498f3.pdf Description: FIXED IND 180NH 340MA 530MOHM SM
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Type: Drum Core, Wirewound
Q @ Freq: 45 @ 250MHz
Material - Core: Ceramic
Part Status: Active
Inductance: 180 nH
Current Rating (Amps): 340 mA
Mindestbestellmenge: 25
B82498F3181J001 Hersteller : Epcos/TDK B82498F3471J.PDF Дросель SMD дротяний, L = 180 нГн, Розм = 2,3 х 1,7 х 1,4 мм, Точн., % = 5, Rdc, мОм = 530, SRF, МГц = 1 050, Конфіг. = 0805, Тексп, °C = -55...+125, Екранування = Ні,... Група товару: Індуктивності Корпус: 0805 Од. вим: шт