Produkte > EPCOS > B82498F3221J000
B82498F3221J000
B82498F3221J000 EPCOS
b82498f.pdf
Hersteller: EPCOS
Inductor RF Molded Wirewound 0.22uH 5% 100MHz 45Q-Factor Ceramic 0.32A 0.7Ohm DCR 0805 T/R
auf Bestellung 15000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B82498F3221J000 EPCOS
Description: FIXED IND 220NH 320MA 700MOHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.091" L x 0.067" W (2.30mm x 1.70mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 700mOhm Max, Q @ Freq: 45 @ 250MHz, Frequency - Self Resonant: 950MHz, Material - Core: Ceramic, Inductance Frequency - Test: 100 MHz, Supplier Device Package: 0805 (2012 Metric), Height - Seated (Max): 0.055" (1.40mm), Part Status: Active, Inductance: 220 nH, Current Rating (Amps): 320 mA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B82498F3221J000 B82498F3221J000 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics b82498f.pdf Description: FIXED IND 220NH 320MA 700MOHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.091" L x 0.067" W (2.30mm x 1.70mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 700mOhm Max
Q @ Freq: 45 @ 250MHz
Frequency - Self Resonant: 950MHz
Material - Core: Ceramic
Inductance Frequency - Test: 100 MHz
Supplier Device Package: 0805 (2012 Metric)
Height - Seated (Max): 0.055" (1.40mm)
Part Status: Active
Inductance: 220 nH
Current Rating (Amps): 320 mA
auf Bestellung 6000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
B82498F3221J000 B82498F3221J000 Hersteller : EPCOS b82498f.pdf Inductor RF Molded Wirewound 0.22uH 5% 100MHz 45Q-Factor Ceramic 0.32A 0.7Ohm DCR 0805 T/R
B82498F3221J000 B82498F3221J000 Hersteller : TDK ELECTRONICS b82498f.pdf Inductor RF Molded Wirewound 0.22uH 5% 100MHz 45Q-Factor Ceramic 0.32A 0.7Ohm DCR 0805 T/R
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Q @ Freq: 45 @ 250MHz
Material - Core: Ceramic
Part Status: Active
Inductance: 220 nH
Current Rating (Amps): 320 mA
Mindestbestellmenge: 26
B82498F3221J000 Hersteller : Epcos/TDK B82498_Epcos.pdf Дросель SMD дротяний, L = 220 нГн, Idc, А = 0,32, Точн, % = 5, Q = 45 @ 250 МГц, Rdc, мОм = 700, SRF, МГц = 950, Габ. розм, мм = 2,3 х 1,7 х 1,4, Конфіг. = 0907, Екранування = Ні, Тип осердя = Керамічне,... Група товару: Індуктивності Корпус: 0805 Од. вим