Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B82793C0253N201
B82793C0253N201
B82793C0253N201 EPCOS - TDK Electronics
b82793c0_s0.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: CMC 25UH 800MA 2LN SMD AEC-Q200
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Horizontal, 4 Gull Wing
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.280" L x 0.236" W (7.10mm x 6.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.189" (4.80mm)
Voltage Rating - AC: 42V
Voltage Rating - DC: 80V
Current Rating (Max): 800mA
DC Resistance (DCR) (Max): 110mOhm (Typ)
Part Status: Active
Inductance @ Frequency: 25 µH @ 100 kHz
auf Bestellung 1500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B82793C0253N201 EPCOS - TDK Electronics
Description: CMC 25UH 800MA 2LN SMD AEC-Q200, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Horizontal, 4 Gull Wing, Filter Type: Signal Line, Size / Dimension: 0.280" L x 0.236" W (7.10mm x 6.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Ratings: AEC-Q200, Height (Max): 0.189" (4.80mm), Voltage Rating - AC: 42V, Voltage Rating - DC: 80V, Current Rating (Max): 800mA, DC Resistance (DCR) (Max): 110mOhm (Typ), Part Status: Active, Inductance @ Frequency: 25 µH @ 100 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 3496 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Mindestbestellmenge: 2
B82793C0253N201 B82793C0253N201 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics b82793c0_s0.pdf Description: CMC 25UH 800MA 2LN SMD AEC-Q200
Packaging: Cut Tape (CT)
Filter Type: Signal Line
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.189" (4.80mm)
Voltage Rating - AC: 42V
Voltage Rating - DC: 80V
Current Rating (Max): 800mA
Part Status: Active
Mindestbestellmenge: 7
B82793C0253N201 Hersteller : Epcos b82793c0_s0.pdf Група товару: Протизавадні фільтри Од. вим: шт
Produkt ist nicht verfügbar
B82793C0253N201 Hersteller : Epcos/TDK b82790c0_s0.pdf Дросель SMD 2-лінійний, L = 25 мкГн, Розм = 7,1 x 6,0 х 4,8 мм, Ic = 800 мА, Rdc, мОм = 110, Тексп, °C = -40...+125, Uac, В = 42, Udc, В = 80,... Група товару: Індуктивності Корпус: 7.1x6.0x4.8mm Од. вим: шт