Produkte > EPCOS / TDK > B84110A0000A010
B84110A0000A010
B84110A0000A010 EPCOS / TDK
B84110A.pdf
Hersteller: EPCOS / TDK
Power Line Filters 1A 250V 2-LINE
auf Bestellung 130 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B84110A0000A010 EPCOS / TDK
Description: LINE FILTER 250VAC/VDC 1A TH, Packaging: Tray, Inductance: 10mH, Filter Type: Single Phase, Mounting Type: Through Hole, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: PC Pins, Applications: General Purpose, Approval Agency: CSA, ENEC, UR, Voltage - Rated DC: 250V, Voltage - Rated AC: 250V, Frequency - Operating: 50/60Hz, Current: 1 A.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B84110A0000A010 B84110A0000A010 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics B84110A.pdf Description: LINE FILTER 250VAC/VDC 1A TH
Packaging: Tray
Inductance: 10mH
Filter Type: Single Phase
Mounting Type: Through Hole
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: PC Pins
Applications: General Purpose
Approval Agency: CSA, ENEC, UR
Voltage - Rated DC: 250V
Voltage - Rated AC: 250V
Frequency - Operating: 50/60Hz
Current: 1 A