Produkte > EPCOS / TDK > B84142A0016A166
B84142A0016A166
B84142A0016A166 EPCOS / TDK
B84142A_166.pdf
Hersteller: EPCOS / TDK
Power Line Filters Standard Filter 250volts 16A 1.73mA
auf Bestellung 12 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B84142A0016A166 EPCOS / TDK
Description: LINE FILTER 250VAC/VDC 16A CHASS, Packaging: Box, Filter Type: Single Phase, Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Quick Connect, Applications: General Purpose, Approval Agency: cUR, UR, Voltage - Rated DC: 250V, Voltage - Rated AC: 250V, Frequency - Operating: 50/60Hz, Current: 16 A.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B84142A0016A166 B84142A0016A166 Hersteller : TDK B84142A_166.pdf Power Line Filters Standard Filter 250volts 16A 1.73mA
auf Bestellung 12 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
B84142A0016A166 B84142A0016A166 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics B84142A_166.pdf Description: LINE FILTER 250VAC/VDC 16A CHASS
Packaging: Box
Filter Type: Single Phase
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Quick Connect
Applications: General Purpose
Approval Agency: cUR, UR
Voltage - Rated DC: 250V
Voltage - Rated AC: 250V
Frequency - Operating: 50/60Hz
Current: 16 A