Produkte > EPCOS / TDK > B84142A0050R000
B84142A0050R000
B84142A0050R000 EPCOS / TDK
B84142A_R000_G075.pdf
Hersteller: EPCOS / TDK
Power Line Filters 50A 250V 2-LINE
auf Bestellung 6 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B84142A0050R000 EPCOS / TDK
Description: LINE FILTER 250VAC 50A CHASS MNT, Packaging: Bulk, Filter Type: Single Phase, Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Two Stage, Termination Style: Terminal Block, Applications: General Purpose, Approval Agency: cULus, ENEC, Voltage - Rated AC: 250V, Current: 50 A.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B84142A0050R000 B84142A0050R000 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics B84142A_R000_G075.pdf Description: LINE FILTER 250VAC 50A CHASS MNT
Packaging: Bulk
Filter Type: Single Phase
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Two Stage
Termination Style: Terminal Block
Applications: General Purpose
Approval Agency: cULus, ENEC
Voltage - Rated AC: 250V
Current: 50 A