Produkte > EPCOS > B84142A0055R122
B84142A0055R122 Epcos
b84142ar122.pdf
Hersteller: Epcos
Фильтр Група товару: Протизавадні фільтри Од. вим: шт
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B84142A0055R122 Epcos
Description: LINE FILT 300VDC 300VAC 55A CHAS, Packaging: Bulk, Filter Type: Single Phase, Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Terminal Block, Applications: Converter, Approval Agency: cUR, UR, Voltage - Rated DC: 300V, Voltage - Rated AC: 300V, Frequency - Operating: 50 ~ 60Hz, Current: 55 A.
Weitere Produktangebote B84142A0055R122
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B84142A0055R122 B84142A0055R122 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics B84142A_R122.pdf Description: LINE FILT 300VDC 300VAC 55A CHAS
Packaging: Bulk
Filter Type: Single Phase
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Terminal Block
Applications: Converter
Approval Agency: cUR, UR
Voltage - Rated DC: 300V
Voltage - Rated AC: 300V
Frequency - Operating: 50 ~ 60Hz
Current: 55 A
Produkt ist nicht verfügbar
B84142A0055R122 B84142A0055R122 Hersteller : EPCOS / TDK B84142A_R122-596339.pdf Power Line Filters 2-LEITER EMV-FILTER 55A 300V