Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B84142A0250S081
B84142A0250S081
B84142A0250S081 EPCOS - TDK Electronics
B84142A_C_J_S081.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: LINE FLTR 1KVDC 600VAC 250A CHAS
Packaging: Bulk
Configuration: Two Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Terminal Block
Applications: General Purpose
Approval Agency: cUR, UR
Voltage - Rated DC: 1000V (1kV)
Voltage - Rated AC: 600V
Frequency - Operating: 50 ~ 60Hz
Current: 250 A
auf Bestellung 1 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B84142A0250S081 EPCOS - TDK Electronics
Description: LINE FLTR 1KVDC 600VAC 250A CHAS, Packaging: Bulk, Filter Type: Single Phase, Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Two Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Terminal Block, Applications: General Purpose, Approval Agency: cUR, UR, Voltage - Rated DC: 1000V (1kV), Voltage - Rated AC: 600V, Frequency - Operating: 50 ~ 60Hz, Current: 250 A.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B84142A0250S081 B84142A0250S081 Hersteller : EPCOS / TDK B84142A_C_J_S081.pdf Power Line Filters 2-LINE EMC FILTER 250A 1000VDC
auf Bestellung 1 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
B84142A0250S081 B84142A0250S081 Hersteller : TDK B84142A_C_J_S081.pdf Power Line Filters 2-LINE EMC FILTER 250A 1000VDC