Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B84142C0400S081
B84142C0400S081
B84142C0400S081 EPCOS - TDK Electronics
B84142A_C_J_S081.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: LINE FILTER 1.5KVDC 600VAC CHAS
Packaging: Box
Filter Type: DC
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Two Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Terminal Post
Applications: Photovoltaic Inverter
Approval Agency: cUR, UR
Voltage - Rated DC: 1500V (1.5kV)
Voltage - Rated AC: 600V
Current: 400 A
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B84142C0400S081 EPCOS - TDK Electronics
Description: LINE FILTER 1.5KVDC 600VAC CHAS, Packaging: Box, Filter Type: DC, Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Two Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Terminal Post, Applications: Photovoltaic Inverter, Approval Agency: cUR, UR, Voltage - Rated DC: 1500V (1.5kV), Voltage - Rated AC: 600V, Current: 400 A.
Weitere Produktangebote B84142C0400S081
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B84142C0400S081 B84142C0400S081 Hersteller : EPCOS / TDK B84142A_C_J_S081.pdf Power Line Filters LINE EMC FILTER 400A 1500 Vdc