Produkte > EPCOS / TDK > B84143A0050R021
B84143A0050R021
B84143A0050R021 EPCOS / TDK
B84143A_R021.pdf
Hersteller: EPCOS / TDK
Power Line Filters 50A 760/440V 3-LINE
auf Bestellung 1 Stücke:
Lieferzeit 169-173 Tag (e)
Produktbewertung abgeben
Technische Details B84143A0050R021 EPCOS / TDK
Description: LINE FILTER 760V/440VAC 50A CHAS, Packaging: Bulk, Filter Type: Three Phase (Delta), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Termination Style: Terminal Block, Threaded Post (M6), Applications: Inverters, Power Drive Systems, Approval Agency: cUL, UL, Voltage - Rated AC: 760V, 440V, Frequency - Operating: 50 ~ 60Hz, Current: 50 A.
Weitere Produktangebote B84143A0050R021
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B84143A0050R021 B84143A0050R021 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics B84143A_R021.pdf Description: LINE FILTER 760V/440VAC 50A CHAS
Packaging: Bulk
Configuration: Single Stage
Termination Style: Terminal Block, Threaded Post (M6)
Applications: Inverters, Power Drive Systems
Approval Agency: cUL, UL
Voltage - Rated AC: 760V, 440V
Frequency - Operating: 50 ~ 60Hz
Current: 50 A