Produkte > EPCOS / TDK > B84143A0200R410
B84143A0200R410
B84143A0200R410 EPCOS / TDK
B84143A_R410.pdf
Hersteller: EPCOS / TDK
Power Line Filters 3-LEITER EMV-FILTER 200A 520/300V
auf Bestellung 1 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details B84143A0200R410 EPCOS / TDK
Description: LINE FILTER 200A CHASSIS MOUNT, Packaging: Bulk, Filter Type: Three Phase (Delta), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Terminal Block, Applications: Converter, Approval Agency: cUL, UL, Frequency - Operating: 50 ~ 60Hz, Part Status: Active, Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 520 V, Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 300 V, Current: 200 A.
Weitere Produktangebote B84143A0200R410
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B84143A0200R410 B84143A0200R410 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics B84143A_R410.pdf Description: LINE FILTER 200A CHASSIS MOUNT
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Terminal Block
Applications: Converter
Approval Agency: cUL, UL
Frequency - Operating: 50 ~ 60Hz
Part Status: Active
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 520 V
Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 300 V
Current: 200 A