Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B84143B1600S020
B84143B1600S020
B84143B1600S020 EPCOS - TDK Electronics
B84143B_S020_S024.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: LINE FLTR 530/310VAC 1.6KA CHAS
Packaging: Bulk
Configuration: Two Stage
Termination Style: Terminal Block, Threaded Post (M12)
Applications: Inverters, Power Drive Systems
Approval Agency: cUL, UL
Voltage - Rated AC: 530V, 310V
Frequency - Operating: 50 ~ 60Hz
Current: 1.6 kA
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B84143B1600S020 EPCOS - TDK Electronics
Description: LINE FLTR 530/310VAC 1.6KA CHAS, Packaging: Bulk, Filter Type: Three Phase (Delta), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Two Stage, Termination Style: Terminal Block, Threaded Post (M12), Applications: Inverters, Power Drive Systems, Approval Agency: cUL, UL, Voltage - Rated AC: 530V, 310V, Frequency - Operating: 50 ~ 60Hz, Current: 1.6 kA.
Weitere Produktangebote B84143B1600S020
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B84143B1600S020 B84143B1600S020 Hersteller : EPCOS / TDK B84143B_S020_S024.pdf Power Line Filters 1600A 500/290V 3-LINE