Produkte > EPCOS / TDK > B84143V0066R229
B84143V0066R229
B84143V0066R229 EPCOS / TDK
B84143V_R_S229.pdf
Hersteller: EPCOS / TDK
Power Line Filters Sine-wave output filter, 66A, 520V
auf Bestellung 2 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B84143V0066R229 EPCOS / TDK
Description: LINE FILTER 66A CHASSIS MOUNT, Packaging: Box, Filter Type: Three Phase (Delta), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Termination Style: Terminal Block, Applications: General Purpose, Approval Agency: cURus, Frequency - Operating: 50/60Hz, Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 300 V, Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 520 V, Current: 66 A.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B84143V0066R229 B84143V0066R229 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics B84143V_R_S229.pdf Description: LINE FILTER 66A CHASSIS MOUNT
Packaging: Box
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Termination Style: Terminal Block
Applications: General Purpose
Approval Agency: cURus
Frequency - Operating: 50/60Hz
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 300 V
Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 520 V
Current: 66 A