Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B84144A0036R000
B84144A0036R000
B84144A0036R000 EPCOS - TDK Electronics
B84144A_R000.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: LINE FILTER 440V/250VAC 36A CHAS
Packaging: Box
Configuration: Single Stage
Termination Style: Terminal Block, Threaded Post (M6)
Applications: General Purpose
Approval Agency: UL
Voltage - Rated AC: 440V, 250V
Frequency - Operating: 50 ~ 60Hz
Part Status: Active
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 250 V
Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 440 V
Current: 36 A
auf Bestellung 1 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details B84144A0036R000 EPCOS - TDK Electronics
Description: LINE FILTER 440V/250VAC 36A CHAS, Packaging: Box, Filter Type: Three Phase (Wye), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Termination Style: Terminal Block, Threaded Post (M6), Applications: General Purpose, Approval Agency: UL, Voltage - Rated AC: 440V, 250V, Frequency - Operating: 50 ~ 60Hz, Part Status: Active, Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 250 V, Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 440 V, Current: 36 A.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B84144A0036R000 B84144A0036R000 Hersteller : EPCOS / TDK B84144A_R000.pdf Power Line Filters 36A 440/250V 4-LINE