Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B84144A0090R120
B84144A0090R120 EPCOS - TDK Electronics
B84144A_R120.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: LINE FILTER 90A CHASSIS MOUNT
Packaging: Bulk
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Terminal Block
Applications: Converter
Approval Agency: cUL, ENEC, UL
Frequency - Operating: 50 ~ 60Hz
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 520 V
Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 300 V
Current: 90 A
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B84144A0090R120 EPCOS - TDK Electronics
Description: LINE FILTER 90A CHASSIS MOUNT, Packaging: Bulk, Filter Type: Three Phase (Wye), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Terminal Block, Applications: Converter, Approval Agency: cUL, ENEC, UL, Frequency - Operating: 50 ~ 60Hz, Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 520 V, Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 300 V, Current: 90 A.
Weitere Produktangebote B84144A0090R120
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B84144A0090R120 B84144A0090R120 Hersteller : EPCOS / TDK B84144A_R120.pdf Power Line Filters 4-LINE-FILTER 90A 520/300V ac