Produkte > EPCOS / TDK > B84742A0025R190
B84742A0025R190
B84742A0025R190 EPCOS / TDK
B84742A_R190.pdf
Hersteller: EPCOS / TDK
Power Line Filters 2-LINE EMC FILTER 25A 1000VDC
auf Bestellung 4 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B84742A0025R190 EPCOS / TDK
Description: LINE FILT 1KVDC 500VAC 25A CHAS, Packaging: Box, Filter Type: Single Phase, Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Terminal Block, Applications: Photovoltaic Inverter, Voltage - Rated DC: 1000V (1kV), Voltage - Rated AC: 500V, Frequency - Operating: 50/60Hz, Part Status: Active, Current: 25 A.
Weitere Produktangebote B84742A0025R190
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B84742A0025R190 B84742A0025R190 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics B84742A_R190.pdf Description: LINE FILT 1KVDC 500VAC 25A CHAS
Packaging: Box
Filter Type: Single Phase
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Terminal Block
Applications: Photovoltaic Inverter
Voltage - Rated DC: 1000V (1kV)
Voltage - Rated AC: 500V
Frequency - Operating: 50/60Hz
Part Status: Active
Current: 25 A