Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B84742A0075R190
B84742A0075R190 EPCOS - TDK Electronics
B84742A_R190.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: LINE FLTR 1KVDC 500VAC 75A CHASS
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Terminal Block
Applications: Photovoltaic Inverter
Voltage - Rated DC: 1000V (1kV)
Voltage - Rated AC: 500V
Frequency - Operating: 50/60Hz
Part Status: Active
Current: 75 A
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B84742A0075R190 EPCOS - TDK Electronics
Description: LINE FLTR 1KVDC 500VAC 75A CHASS, Packaging: Box, Filter Type: Single Phase, Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Terminal Block, Applications: Photovoltaic Inverter, Voltage - Rated DC: 1000V (1kV), Voltage - Rated AC: 500V, Frequency - Operating: 50/60Hz, Part Status: Active, Current: 75 A.
Weitere Produktangebote B84742A0075R190
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B84742A0075R190 B84742A0075R190 Hersteller : EPCOS / TDK B84742A_R190.pdf Power Line Filters 2 Line filter 1000VDC 75A