Produkte > EPCOS / TDK > B84771A0010A000
B84771A0010A000
B84771A0010A000 EPCOS / TDK
B84771.pdf
Hersteller: EPCOS / TDK
AC Power Entry Modules Standard Filter 250volts 10A 0.173mA
auf Bestellung 20 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B84771A0010A000 EPCOS / TDK
Description: PWR ENT RCPT IEC320-C14 PANEL QC, Packaging: Bulk, Features: Bleed Resistor, Front or Rear Side Mount, Filter Type: Filtered (EMI, RFI) - Commercial, Connector Type: Receptacle, Male Blades, Mounting Type: Panel Mount, Flange, Number of Positions: 3, Termination: Quick Connect - 0.250" (6.3mm), Approval Agency: CSA, cUL, ENEC, UL, Ingress Protection: IP40, Panel Cutout Dimensions: Variable Size, Connector Style: IEC 320-C14, Accomodates a Fuse: No, Part Status: Active, Current Rating - Appliance Inlet: 10A, Voltage Rating - Appliance Inlet: 250VAC/DC, Current Rating - Filter: 10A.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Bulk
Features: Bleed Resistor, Front or Rear Side Mount
Filter Type: Filtered (EMI, RFI) - Commercial
Connector Type: Receptacle, Male Blades
Mounting Type: Panel Mount, Flange
Number of Positions: 3
Termination: Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Approval Agency: CSA, cUL, ENEC, UL
Ingress Protection: IP40
Panel Cutout Dimensions: Variable Size
Connector Style: IEC 320-C14
Accomodates a Fuse: No
Part Status: Active
Current Rating - Appliance Inlet: 10A
Voltage Rating - Appliance Inlet: 250VAC/DC
Current Rating - Filter: 10A
auf Bestellung 46 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
B84771A0010A000 B84771A0010A000 Hersteller : EPCOS 4037323.pdf Description: EPCOS - B84771A0010A000 - Gerätesteckverbindermodul mit Filter, IEC C14, Universell, 10 A, 250 VAC
tariffCode: 85363010
Schaltertyp: -
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Sicherungsgröße: -
Steckverbindermontage: Einrast-, Flanschmontage
IP-Schutzart: IP40
usEccn: EAR99
Anwendungen des Gerätestecker-Kombielements: Universell
Nennstrom: 10A
euEccn: NLR
Sicherungshalter: -
Steckverbindertyp: IEC C14
Produktpalette: B84771
productTraceability: No
Nennspannung: 250VAC