Produkte > EPCOS / TDK > B84771A0015A000
B84771A0015A000
B84771A0015A000 EPCOS / TDK
B84771.pdf
Hersteller: EPCOS / TDK
AC Power Entry Modules Standard Filter 250volts 15A 0.173mA
auf Bestellung 12 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details B84771A0015A000 EPCOS / TDK
Description: PWR ENT RCPT IEC320-C14 PANEL QC, Features: Bleed Resistor, Front or Rear Side Mount, Packaging: Tray, Filter Type: Filtered (EMI, RFI) - Commercial, Connector Type: Receptacle, Male Blades, Mounting Type: Panel Mount, Flange, Number of Positions: 3, Termination: Quick Connect - 0.250" (6.3mm), Approval Agency: CSA, cUL, ENEC, UL, Ingress Protection: IP40, Panel Cutout Dimensions: Variable Size, Connector Style: IEC 320-C14, Accomodates a Fuse: No, Part Status: Active, Current Rating - Appliance Inlet: 15A, Voltage Rating - Appliance Inlet: 250VAC/DC, Current Rating - Filter: 15A.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Features: Bleed Resistor, Front or Rear Side Mount
Packaging: Tray
Filter Type: Filtered (EMI, RFI) - Commercial
Connector Type: Receptacle, Male Blades
Mounting Type: Panel Mount, Flange
Number of Positions: 3
Termination: Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Approval Agency: CSA, cUL, ENEC, UL
Ingress Protection: IP40
Panel Cutout Dimensions: Variable Size
Connector Style: IEC 320-C14
Accomodates a Fuse: No
Part Status: Active
Current Rating - Appliance Inlet: 15A
Voltage Rating - Appliance Inlet: 250VAC/DC
Current Rating - Filter: 15A
auf Bestellung 43 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
B84771A0015A000 B84771A0015A000 Hersteller : EPCOS 4037323.pdf Description: EPCOS - B84771A0015A000 - Gerätesteckverbindermodul mit Filter, IEC C14, Universell, 15 A, 250 VAC
tariffCode: 85363010
rohsCompliant: YES
Schaltertyp: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Sicherungsgröße: -
usEccn: EAR99
Anwendungen des Gerätestecker-Kombielements: Universell
Nennstrom: 15A
euEccn: NLR
Steckverbinder: IEC C14
Sicherungshalter: -
Produktpalette: B84771
productTraceability: No
Nennspannung: 250VAC
Steckverbinderanschlüsse: Steckanschluss
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
auf Bestellung 27 Stücke:
B84771A0015A000 B84771A0015A000 Hersteller : TDK B84771.pdf AC Power Entry Modules Standard Filter 250volts 15A 0.173mA