Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B84771M0010A000
B84771M0010A000
B84771M0010A000 EPCOS - TDK Electronics
B84771.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: PWR ENT RCPT IEC320-C14 PANEL QC
Features: Front or Rear Side Mount
Packaging: Tray
Filter Type: Filtered (EMI, RFI) - Commercial, Medical
Number of Positions: 3
Termination: Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Approval Agency: CSA, cUL, ENEC, UL
Ingress Protection: IP40
Panel Cutout Dimensions: Variable Size
Connector Style: IEC 320-C14
Accomodates a Fuse: No
Part Status: Active
Current Rating - Appliance Inlet: 10A
Voltage Rating - Appliance Inlet: 250VAC/DC
Current Rating - Filter: 10A
auf Bestellung 339 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details B84771M0010A000 EPCOS - TDK Electronics
Description: PWR ENT RCPT IEC320-C14 PANEL QC, Features: Front or Rear Side Mount, Packaging: Tray, Filter Type: Filtered (EMI, RFI) - Commercial, Medical, Connector Type: Receptacle, Male Blades, Mounting Type: Panel Mount, Flange, Number of Positions: 3, Termination: Quick Connect - 0.250" (6.3mm), Approval Agency: CSA, cUL, ENEC, UL, Ingress Protection: IP40, Panel Cutout Dimensions: Variable Size, Connector Style: IEC 320-C14, Accomodates a Fuse: No, Part Status: Active, Current Rating - Appliance Inlet: 10A, Voltage Rating - Appliance Inlet: 250VAC/DC, Current Rating - Filter: 10A.
Weitere Produktangebote B84771M0010A000
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B84771M0010A000 B84771M0010A000 Hersteller : EPCOS B84771.pdf Description: EPCOS - B84771M0010A000 - Gerätesteckverbindermodul mit Filter, IEC C14, Medizin, 10 A, 250 VAC
usEccn: EAR99
Anwendungen des Gerätestecker-Kombielements: Medizin
Nennstrom: 10A
euEccn: NLR
Sicherungshalter: -
Steckverbindertyp: IEC C14
Produktpalette: B84771
productTraceability: No
Nennspannung: 250VAC
Steckverbinderanschlüsse: Steckanschluss
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
Produkt ist nicht verfügbar
B84771M0010A000 B84771M0010A000 Hersteller : EPCOS / TDK B84771.pdf AC Power Entry Modules Medical Filter 250volts 10A