Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B84773A0010A000
B84773A0010A000
B84773A0010A000 EPCOS - TDK Electronics
B84773.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: PWR ENT MOD RCPT IEC320-C14 PNL
Packaging: Bulk
Features: Front or Rear Side Mount
Filter Type: Filtered (EMI, RFI) - Commercial
Connector Type: Receptacle, Male Blades - Module
Mounting Type: Panel Mount, Flange
Number of Positions: 3
Termination: Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Approval Agency: cUL, ENEC, UL
Panel Cutout Dimensions: Variable Size
Connector Style: IEC 320-C14
Accomodates a Fuse: Yes (Fuse Not Included)
Fuse Holder, Drawer: Fuse Holder
Part Status: Active
Current Rating - Appliance Inlet: 10A
Voltage Rating - Appliance Inlet: 250VAC/DC
Current Rating - Filter: 10A
auf Bestellung 5 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details B84773A0010A000 EPCOS - TDK Electronics
Description: PWR ENT MOD RCPT IEC320-C14 PNL, Packaging: Bulk, Features: Front or Rear Side Mount, Filter Type: Filtered (EMI, RFI) - Commercial, Connector Type: Receptacle, Male Blades - Module, Mounting Type: Panel Mount, Flange, Number of Positions: 3, Termination: Quick Connect - 0.250" (6.3mm), Approval Agency: cUL, ENEC, UL, Panel Cutout Dimensions: Variable Size, Connector Style: IEC 320-C14, Accomodates a Fuse: Yes (Fuse Not Included), Fuse Holder, Drawer: Fuse Holder, Part Status: Active, Current Rating - Appliance Inlet: 10A, Voltage Rating - Appliance Inlet: 250VAC/DC, Current Rating - Filter: 10A.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B84773A0010A000 B84773A0010A000 Hersteller : EPCOS / TDK B84773.pdf AC Power Entry Modules IEC PLUG FILTER 250volts 10A 0.173mA
auf Bestellung 259 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
B84773A0010A000 B84773A0010A000 Hersteller : EPCOS B84773.pdf Description: EPCOS - B84773A0010A000 - Gerätesteckverbindermodul mit Filter, IEC C14, Universell, 10 A, 250 VAC
tariffCode: 85480090
Schaltertyp: -
rohsPhthalatesCompliant: YES
Sicherungsgröße: -
usEccn: EAR99
Anwendungen des Gerätestecker-Kombielements: Universell
Nennstrom: 10A
euEccn: NLR
Sicherungshalter: -
Steckverbindertyp: IEC C14
Produktpalette: B84773
productTraceability: No
Nennspannung: 250VAC