Produkte > EPCOS / TDK > B88069X2023B252
B88069X2023B252
B88069X2023B252 EPCOS / TDK
EHV63-H25B2-X2023B252.pdf?ref_disty=digikey
Hersteller: EPCOS / TDK
Gas Discharge Tubes - GDTs / Gas Plasma Arrestors 2.5kV 20% 3kA EHV63-H25B2
auf Bestellung 450 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B88069X2023B252 EPCOS / TDK
Description: GDT 2500V 3KA 2 POLE TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Tray, Package / Case: Axial Cylinder, Radial Bend, Mounting Type: Through Hole, Voltage - DC Spark Over (Nom): 2500 V, Impulse Discharge Current (8/20µs): 3000A (3kA), Fail Short: No, Part Status: Active, Number of Poles: 2.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B88069X2023B252 B88069X2023B252 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics EHV63-H25B2-X2023B252.pdf?ref_disty=digikey Description: GDT 2500V 3KA 2 POLE TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Tray
Package / Case: Axial Cylinder, Radial Bend
Mounting Type: Through Hole
Voltage - DC Spark Over (Nom): 2500 V
Impulse Discharge Current (8/20µs): 3000A (3kA)