B8965CNS
B8965CNS TE Connectivity / Laird External Antennas
ANT-DS-Elastomer-Spring-Packages%200316.pdf
Hersteller: TE Connectivity / Laird External Antennas
Antennas WHIP,MC,CC,896-970MH z
auf Bestellung 3 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B8965CNS TE Connectivity / Laird External Antennas
Description: RF ANT 896MHZ WHIP STR NMO BASE, Packaging: Bulk, Mounting Type: Base Mount, Frequency Range: 896MHz ~ 970MHz, Gain: 5dBi, Termination: NMO, Ingress Protection: IP67, Number of Bands: 1, Antenna Type: Whip, Straight, Height (Max): 16.000" (406.40mm), Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), Frequency (Center/Band): 896MHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B8965CNS B8965CNS Hersteller : TE Connectivity Laird ANT-DS-Elastomer-Spring-Packages%200316.pdf Description: RF ANT 896MHZ WHIP STR NMO BASE
Packaging: Bulk
Mounting Type: Base Mount
Frequency Range: 896MHz ~ 970MHz
Gain: 5dBi
Termination: NMO
Ingress Protection: IP67
Number of Bands: 1
Antenna Type: Whip, Straight
Height (Max): 16.000" (406.40mm)
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band): 896MHz