Produkte > APACER > B92.22CMGU.00221
B92.22CMGU.00221
B92.22CMGU.00221 Apacer
Apacer_PT220_M280_BiCS5_B92_22CXGX_XXXXX_Spec_v1_6-3107455.pdf
Hersteller: Apacer
Solid State Drives - SSD PCIe NVMe Gen3x4 BICS5 2TB
auf Bestellung 1 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B92.22CMGU.00221 Apacer
Description: PCIE NVME GEN3X4 BICS5 2TB, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 80.00mm x 22.00mm x 4.08mm, Memory Size: 2TB, Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (TLC), Type: NVMe, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Max: 1.11A, Form Factor: PCIe 2.0, Speed - Read: 2.1GB/s, Speed - Write: 1.9GB/s, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote B92.22CMGU.00221
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 80.00mm x 22.00mm x 4.08mm
Memory Size: 2TB
Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (TLC)
Type: NVMe
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Max: 1.11A