Produkte > APEM INC. > BA9SB230A
BA9SB230A APEM Inc.
BA9 Series HMI 2017.pdf
Hersteller: APEM Inc.
Description: LED INDICATOR BA9 BULB
Packaging: Bulk
Color: Blue
Size / Dimension: 0.380" Dia x 3.940" H (9.65mm x 100.08mm)
Millicandela Rating: 105mcd
Configuration: Single
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 230VAC
Applications: Incandescent Replacements, Indicator Lights
Base Type: Bayonet (BA9)
Can Replace Lamps: Multiple Bayonet Base Lamps
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BA9SB230A APEM Inc.
Description: LED INDICATOR BA9 BULB, Packaging: Bulk, Color: Blue, Size / Dimension: 0.380" Dia x 3.940" H (9.65mm x 100.08mm), Millicandela Rating: 105mcd, Configuration: Single, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 230VAC, Applications: Incandescent Replacements, Indicator Lights, Base Type: Bayonet (BA9), Can Replace Lamps: Multiple Bayonet Base Lamps.