Produkte > APEM INC. > BA9SR28A
BA9SR28A
BA9SR28A APEM Inc.
Hersteller: APEM Inc.
Description: BASED LED BA9S RED
Packaging: Bag
Color: Red
Size / Dimension: 0.394" Dia x 0.945" H (10.00mm x 24.00mm)
Millicandela Rating: 1750mcd
Configuration: Single
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 28V
Base Type: Miniature Bayonet (BA9S)
Can Replace Lamps: Multiple Miniature Bayonet Lamps
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BA9SR28A APEM Inc.
Description: BASED LED BA9S RED, Packaging: Bag, Color: Red, Size / Dimension: 0.394" Dia x 0.945" H (10.00mm x 24.00mm), Millicandela Rating: 1750mcd, Configuration: Single, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 28V, Base Type: Miniature Bayonet (BA9S), Can Replace Lamps: Multiple Miniature Bayonet Lamps.