BA9SW12A
BA9SW12A APEM / PARTNER STOCK
2878260.pdf
Hersteller: APEM / PARTNER STOCK
Description: APEM / PARTNER STOCK - BA9SW12A - LED PANEL MOUNT INDICATORS LED INDI
tariffCode: 85393980
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
isCanonical: Y
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
auf Bestellung 42 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BA9SW12A APEM / PARTNER STOCK
Description: BASED LED BA9S WHITE, Packaging: Bag, Color: White, Size / Dimension: 0.394" Dia x 0.945" H (10.00mm x 24.00mm), Millicandela Rating: 2070mcd, Configuration: Single, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 12V, Base Type: Miniature Bayonet (BA9S), Can Replace Lamps: Multiple Miniature Bayonet Lamps.
Weitere Produktangebote BA9SW12A
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BA9SW12A BA9SW12A Hersteller : APEM Inc. Description: BASED LED BA9S WHITE
Packaging: Bag
Color: White
Size / Dimension: 0.394" Dia x 0.945" H (10.00mm x 24.00mm)
Millicandela Rating: 2070mcd
Configuration: Single
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 12V