Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > BAS100ATB6_R1_00001
BAS100ATB6_R1_00001
BAS100ATB6_R1_00001 Panjit International Inc.
BAS100ATB6.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: DIODE ARR SCHOTT 100V SOT563
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SOT-563, SOT-666
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Technology: Schottky
Diode Configuration: 2 Independent
Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 400mA
Supplier Device Package: SOT-563
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C
Part Status: Active
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 810 mV @ 400 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 100 V
auf Bestellung 4000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BAS100ATB6_R1_00001 Panjit International Inc.
Description: DIODE ARR SCHOTT 100V SOT563, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOT-563, SOT-666, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Technology: Schottky, Diode Configuration: 2 Independent, Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 400mA, Supplier Device Package: SOT-563, Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C, Part Status: Active, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 100 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 810 mV @ 400 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 100 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BAS100ATB6_R1_00001 BAS100ATB6_R1_00001 Hersteller : Panjit International Inc. BAS100ATB6.pdf Description: DIODE ARR SCHOTT 100V SOT563
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Technology: Schottky
Part Status: Active
auf Bestellung 7820 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 25
BAS100ATB6_R1_00001 BAS100ATB6_R1_00001 Hersteller : Panjit BAS100ATB6-1876249.pdf Schottky Diodes & Rectifiers 100V Schottky 0.4A