Produkte > VISHAY > BAS40-04-HE3_A-18
BAS40-04-HE3_A-18
BAS40-04-HE3_A-18 Vishay
bas40-00tobas40-06.pdf
Hersteller: Vishay
Description: DIODE ARR SCHOTT 40V 200MA SOT23
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 200mA
Supplier Device Package: SOT-23-3
Operating Temperature - Junction: 125°C
Grade: Automotive
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 40 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1 V @ 40 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 30 V
Qualification: AEC-Q101
auf Bestellung 9912 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 25
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BAS40-04-HE3_A-18 Vishay
Description: DIODE ARR SCHOTT 40V 200MA SOT23, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed, Reverse Recovery Time (trr): 5 ns, Technology: Schottky, Diode Configuration: 1 Pair Series Connection, Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 200mA, Supplier Device Package: SOT-23-3, Operating Temperature - Junction: 125°C, Grade: Automotive, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 40 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1 V @ 40 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 30 V, Qualification: AEC-Q101.
Weitere Produktangebote BAS40-04-HE3_A-18
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BAS40-04-HE3_A-18 BAS40-04-HE3_A-18 Hersteller : Vishay bas4000tobas4006.pdf Diode Small Signal Schottky 40V 0.2A 3-Pin SOT-23 T/R Automotive AEC-Q101
Produkt ist nicht verfügbar
BAS40-04-HE3_A-18 Hersteller : Vishay bas40-00tobas40-06.pdf DIODE ARR SCHOTT 40V 200MA SOT23 Група товару: Діоди та діодні збірки Од. вим: шт
Produkt ist nicht verfügbar
BAS40-04-HE3_A-18 BAS40-04-HE3_A-18 Hersteller : Vishay bas40-00tobas40-06.pdf Description: DIODE ARR SCHOTT 40V 200MA SOT23
Mounting Type: Surface Mount
Grade: Automotive