Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > BAS40AW_R1_00001
BAS40AW_R1_00001
BAS40AW_R1_00001 Panjit International Inc.
BAS40W_SERIES.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: DIODE ARR SCHOT 40V 200MA SOT323
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SC-70, SOT-323
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Technology: Schottky
Diode Configuration: 1 Pair Common Anode
Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 200mA
Supplier Device Package: SOT-323
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C
Part Status: Active
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 40 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1 V @ 40 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 25 V
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BAS40AW_R1_00001 Panjit International Inc.
Description: DIODE ARR SCHOT 40V 200MA SOT323, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-70, SOT-323, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed, Technology: Schottky, Diode Configuration: 1 Pair Common Anode, Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 200mA, Supplier Device Package: SOT-323, Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C, Part Status: Active, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 40 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1 V @ 40 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 25 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BAS40AW_R1_00001 BAS40AW_R1_00001 Hersteller : Panjit International Inc. BAS40W_SERIES.pdf Description: DIODE ARR SCHOT 40V 200MA SOT323
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SC-70, SOT-323
Mounting Type: Surface Mount
Technology: Schottky
Part Status: Active
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 53
BAS40AW_R1_00001 BAS40AW_R1_00001 Hersteller : Panjit BAS40W_SERIES-1869011.pdf Schottky Diodes & Rectifiers 40V,Schottky,SOT-323,0.2A