Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > BAS40WS-AU_R1_000A1
BAS40WS-AU_R1_000A1
BAS40WS-AU_R1_000A1 Panjit International Inc.
BAS40WS-AU.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: DIODE SCHOTTKY 40V 200MA SOD323
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SC-90, SOD-323F
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Technology: Schottky
Capacitance @ Vr, F: 5pF @ 0V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io): 200mA
Supplier Device Package: SOD-323
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C
Part Status: Active
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 40 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1 V @ 40 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 40 V
auf Bestellung 2645 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 50
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BAS40WS-AU_R1_000A1 Panjit International Inc.
Description: DIODE SCHOTTKY 40V 200MA SOD323, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-90, SOD-323F, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed, Technology: Schottky, Capacitance @ Vr, F: 5pF @ 0V, 1MHz, Current - Average Rectified (Io): 200mA, Supplier Device Package: SOD-323, Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C, Part Status: Active, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 40 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1 V @ 40 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 40 V.
Weitere Produktangebote BAS40WS-AU_R1_000A1
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BAS40WS-AU_R1_000A1 BAS40WS-AU_R1_000A1 Hersteller : Panjit International Inc. BAS40WS-AU.pdf Description: DIODE SCHOTTKY 40V 200MA SOD323
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Technology: Schottky
Part Status: Active
Produkt ist nicht verfügbar
BAS40WS-AU_R1_000A1 BAS40WS-AU_R1_000A1 Hersteller : Panjit BAS40WS-AU-1868700.pdf Schottky Diodes & Rectifiers 40V Schottky 0.2A