Produkte > VISHAY SEMICONDUCTORS > BAS70-04-HE3-18
BAS70-04-HE3-18
BAS70-04-HE3-18 Vishay Semiconductors
BAS70-00_to_BAS70-06_Rev2.2_2-18-13.pdf
Hersteller: Vishay Semiconductors
Schottky Diodes & Rectifiers 70 Volt 200mA Common Anode AUTO
auf Bestellung 36653 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BAS70-04-HE3-18 Vishay Semiconductors
Description: DIODE ARR SCHOTT 70V 200MA SOT23, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed, Reverse Recovery Time (trr): 5 ns, Technology: Schottky, Diode Configuration: 1 Pair Series Connection, Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 200mA (DC), Supplier Device Package: SOT-23-3, Operating Temperature - Junction: 125°C (Max), Part Status: Active, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 70 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1 V @ 15 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 50 V, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
Weitere Produktangebote BAS70-04-HE3-18
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BAS70-04-HE3-18 BAS70-04-HE3-18 Hersteller : Vishay bas70.pdf Diode Small Signal Schottky 70V 0.2A Automotive 3-Pin SOT-23 T/R
auf Bestellung 2 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
BAS70-04-HE3-18 BAS70-04-HE3-18 Hersteller : Vishay General Semiconductor - Diodes Division BAS70-00_to_BAS70-06_Rev2.2_2-18-13.pdf Description: DIODE ARR SCHOTT 70V 200MA SOT23
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Reverse Recovery Time (trr): 5 ns
Technology: Schottky
Diode Configuration: 1 Pair Series Connection
Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 200mA (DC)
Supplier Device Package: SOT-23-3
Operating Temperature - Junction: 125°C (Max)
Part Status: Active
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 70 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1 V @ 15 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 50 V
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Technology: Schottky
Part Status: Active