Produkte > VISHAY > BAS70-05-HE3_A-18
BAS70-05-HE3_A-18
BAS70-05-HE3_A-18 Vishay
bas7000tobas7006.pdf
Hersteller: Vishay
Diode Small Signal Schottky 70V 0.2A 3-Pin SOT-23 Automotive AEC-Q101
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BAS70-05-HE3_A-18 Vishay
Description: DIODE ARR SCHOTT 70V 200MA SOT23, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed, Reverse Recovery Time (trr): 5 ns, Technology: Schottky, Diode Configuration: 1 Pair Common Cathode, Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 200mA, Supplier Device Package: SOT-23-3, Operating Temperature - Junction: 125°C, Grade: Automotive, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 70 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1 V @ 15 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 50 V, Qualification: AEC-Q101.
Weitere Produktangebote BAS70-05-HE3_A-18
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BAS70-05-HE3_A-18 BAS70-05-HE3_A-18 Hersteller : Vishay bas70-00tobas70-06.pdf Description: DIODE ARR SCHOTT 70V 200MA SOT23
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 200mA
Supplier Device Package: SOT-23-3
Operating Temperature - Junction: 125°C
Grade: Automotive
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 70 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1 V @ 15 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 50 V
Qualification: AEC-Q101
Produkt ist nicht verfügbar
Mounting Type: Surface Mount
Grade: Automotive