BAT43W-HE3-08
BAT43W-HE3-08 Vishay Semiconductors
BAT42W_43W_Rev1.9_2-18-23.pdf
Hersteller: Vishay Semiconductors
Schottky Diodes & Rectifiers 30Volt 200mA 4A IFSM AUTO
auf Bestellung 13774 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BAT43W-HE3-08 Vishay Semiconductors
Description: DIODE SCHOTTKY 30V 200MA SOD123, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOD-123, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed, Reverse Recovery Time (trr): 5 ns, Technology: Schottky, Capacitance @ Vr, F: 7pF @ 1V, 1MHz, Current - Average Rectified (Io): 200mA, Supplier Device Package: SOD-123, Operating Temperature - Junction: 125°C (Max), Part Status: Active, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 30 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 450 mV @ 15 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 500 nA @ 25 V, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
Weitere Produktangebote BAT43W-HE3-08
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BAT43W-HE3-08 BAT43W-HE3-08 Hersteller : Vishay bat42w.pdf Diode Small Signal Schottky 30V 0.2A 2-Pin SOD-123 T/R Automotive AEC-Q101
Produkt ist nicht verfügbar
BAT43W-HE3-08 BAT43W-HE3-08 Hersteller : Vishay General Semiconductor - Diodes Division BAT42W_43W_Rev1.9_2-18-23.pdf Description: DIODE SCHOTTKY 30V 200MA SOD123
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SOD-123
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Reverse Recovery Time (trr): 5 ns
Technology: Schottky
Capacitance @ Vr, F: 7pF @ 1V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io): 200mA
Supplier Device Package: SOD-123
Operating Temperature - Junction: 125°C (Max)
Part Status: Active
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 30 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 450 mV @ 15 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 500 nA @ 25 V
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SOD-123
Mounting Type: Surface Mount
Technology: Schottky
Part Status: Active