BAT750-TP
BAT750-TP Micro Commercial Components
bat750sot-23.pdf
Hersteller: Micro Commercial Components
Diode Schottky 40V 0.75A 3-Pin SOT-23 T/R
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BAT750-TP Micro Commercial Components
Description: DIODE SCHOTTKY 40V 750MA SOT23, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Technology: Schottky, Capacitance @ Vr, F: 175pF @ 0V, 1MHz, Current - Average Rectified (Io): 750mA, Supplier Device Package: SOT-23, Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 125°C, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 40 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 650 mV @ 1.5 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 µA @ 30 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BAT750-TP BAT750-TP Hersteller : Micro Commercial Components bat750sot-23.pdf Diode Schottky 40V 0.75A 3-Pin SOT-23 T/R
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
BAT750-TP BAT750-TP Hersteller : Micro Commercial Components (MCC) BAT750_SOT_23_-3365222.pdf Schottky Diodes & Rectifiers 350mW SCHOTTKY BARRIER
Mindestbestellmenge: 6
Produkt ist nicht verfügbar
BAT750-TP BAT750-TP Hersteller : Micro Commercial Co BAT750(SOT-23).pdf Description: DIODE SCHOTTKY 40V 750MA SOT23
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Technology: Schottky
Capacitance @ Vr, F: 175pF @ 0V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io): 750mA
Supplier Device Package: SOT-23
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 125°C
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 40 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 650 mV @ 1.5 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 µA @ 30 V
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Technology: Schottky