Produkte > VISHAY > BAV70-HE3-18
BAV70-HE3-18
BAV70-HE3-18 Vishay
bav70.pdf
Hersteller: Vishay
Diode Small Signal Switching Si 70V 0.25A Automotive AEC-Q101 3-Pin SOT-23 T/R
auf Bestellung 20000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 10000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BAV70-HE3-18 Vishay
Description: DIODE ARRAY GP 70V 250MA SOT23-3, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Reverse Recovery Time (trr): 6 ns, Technology: Standard, Diode Configuration: 1 Pair Common Cathode, Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 250mA (DC), Supplier Device Package: SOT-23-3, Operating Temperature - Junction: 150°C (Max), Grade: Automotive, Part Status: Active, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 70 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.25 V @ 150 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 2.5 µA @ 70 V, Qualification: AEC-Q101.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BAV70-HE3-18 BAV70-HE3-18 Hersteller : Vishay bav70.pdf Diode Small Signal Switching Si 70V 0.25A Automotive AEC-Q101 3-Pin SOT-23 T/R
auf Bestellung 70000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 10000
BAV70-HE3-18 BAV70-HE3-18 Hersteller : Vishay bav70.pdf Diode Small Signal Switching Si 70V 0.25A 3-Pin SOT-23 T/R Automotive AEC-Q101
Mindestbestellmenge: 435
BAV70-HE3-18 BAV70-HE3-18 Hersteller : Vishay Semiconductors Small Signal Switching Diodes 70 Volt 250mA 2.0 Amp IFSM
Mindestbestellmenge: 9
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
BAV70-HE3-18 BAV70-HE3-18 Hersteller : Vishay General Semiconductor - Diodes Division Description: DIODE ARRAY GP 70V 250MA SOT23-3
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 250mA (DC)
Supplier Device Package: SOT-23-3
Operating Temperature - Junction: 150°C (Max)
Grade: Automotive
Part Status: Active
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 70 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.25 V @ 150 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 2.5 µA @ 70 V
Qualification: AEC-Q101
Mounting Type: Surface Mount
Grade: Automotive
Part Status: Active