Produkte > VISHAY > BAV70-HE3_A-18
BAV70-HE3_A-18
BAV70-HE3_A-18 Vishay
bav70.pdf
Hersteller: Vishay
Diode Small Signal Switching 70V 0.35A Automotive 3-Pin SOT-23
auf Bestellung 20000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 10000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BAV70-HE3_A-18 Vishay
Description: DIODE ARRAY GP 70V 350MA SOT23-3, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Reverse Recovery Time (trr): 6 ns, Technology: Standard, Diode Configuration: 1 Pair Common Cathode, Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 350mA, Supplier Device Package: SOT-23-3, Operating Temperature - Junction: 150°C, Grade: Automotive, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 70 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.25 V @ 150 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 70 V, Qualification: AEC-Q101.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BAV70-HE3_A-18 BAV70-HE3_A-18 Hersteller : Vishay bav70.pdf Description: DIODE ARRAY GP 70V 350MA SOT23-3
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Reverse Recovery Time (trr): 6 ns
Technology: Standard
Diode Configuration: 1 Pair Common Cathode
Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 350mA
Supplier Device Package: SOT-23-3
Operating Temperature - Junction: 150°C
Grade: Automotive
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 70 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.25 V @ 150 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 70 V
Qualification: AEC-Q101
auf Bestellung 7733 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 26
BAV70-HE3_A-18 BAV70-HE3_A-18 Hersteller : Vishay bav70.pdf Diode Small Signal Switching 70V 0.35A Automotive 3-Pin SOT-23
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Technology: Standard
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
Produkt ist nicht verfügbar
BAV70-HE3-A-18 BAV70-HE3-A-18 Hersteller : Vishay Small Signal Switching Diodes DIODE-SS 70V 350MA SOT-23