BDS2A60028KJ TE Connectivity Passive Product
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773314&DocType=DS&DocLang=English
Hersteller: TE Connectivity Passive Product
Description: RES CHAS MNT 28K OHM 5% 600W
Packaging: Box
Power (Watts): 600W
Tolerance: ±5%
Lead Style: M4 Threaded
Features: RF, High Frequency
Package / Case: Box
Temperature Coefficient: ±150ppm/°C
Size / Dimension: 2.559" L x 2.362" W (65.00mm x 60.00mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 140°C
Mounting Feature: Flanges
Coating, Housing Type: Epoxy Coated
Height - Seated (Max): 1.417" (36.00mm)
Part Status: Active
Resistance: 28 kOhms
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BDS2A60028KJ TE Connectivity Passive Product
Description: RES CHAS MNT 28K OHM 5% 600W, Packaging: Box, Power (Watts): 600W, Tolerance: ±5%, Lead Style: M4 Threaded, Features: RF, High Frequency, Package / Case: Box, Temperature Coefficient: ±150ppm/°C, Size / Dimension: 2.559" L x 2.362" W (65.00mm x 60.00mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 140°C, Mounting Feature: Flanges, Coating, Housing Type: Epoxy Coated, Height - Seated (Max): 1.417" (36.00mm), Part Status: Active, Resistance: 28 kOhms.
Weitere Produktangebote BDS2A60028KJ
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BDS2A60028KJ Hersteller : TE Connectivity / CGS NG_DS_1773314_A-734047.pdf Planar Resistors - Chassis Mount BDS 2A 600 28K 5%