Produkte > NXP USA INC. > BF1202WR,135
BF1202WR,135
BF1202WR,135 NXP USA Inc.
BF1202(R,WR)_Rev_Sept2010.pdf
Hersteller: NXP USA Inc.
Description: MOSFET N-CH DUAL GATE 4DFP
Packaging: Bulk
Package / Case: SC-82A, SOT-343
Current Rating (Amps): 30mA
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 400MHz
Configuration: N-Channel Dual Gate
Gain: 30.5dB
Technology: MOSFET
Noise Figure: 0.9dB
Supplier Device Package: CMPAK-4
Part Status: Obsolete
Voltage - Rated: 10 V
Voltage - Test: 5 V
Current - Test: 12 mA
auf Bestellung 2131008 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1697
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BF1202WR,135 NXP USA Inc.
Description: MOSFET N-CH DUAL GATE 4DFP, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-82A, SOT-343, Current Rating (Amps): 30mA, Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 400MHz, Configuration: N-Channel Dual Gate, Gain: 30.5dB, Technology: MOSFET, Noise Figure: 0.9dB, Supplier Device Package: CMPAK-4, Part Status: Obsolete, Voltage - Rated: 10 V, Voltage - Test: 5 V, Current - Test: 12 mA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BF1202WR,135 BF1202WR,135 Hersteller : NXP Semiconductors bf1202_r_wr_2.pdf Trans RF FET N-CH 10V 0.03A 4-Pin(3+Tab) CMPAK T/R
auf Bestellung 1077708 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1611
Packaging: Tape & Reel (TR)
Current Rating (Amps): 30mA
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 400MHz
Gain: 30.5dB
Technology: MOSFET
Noise Figure: 0.9dB
Part Status: Obsolete
Voltage - Rated: 10 V
Voltage - Test: 5 V
Current - Test: 12 mA